Czy łóżka piętrowe są nadal w modzie?

Moda na łóżka piętrowe jest obecna już od kilkunastu lat, a tego rodzaju meble sypialniane są nieustannie uwielbiane przez dzieci i młodzież. łóżka piętrowe świetnie sprawdzą się w małych pokojach, szczególnie tam, gdzie rodzeństwo mieszka wspólnie. To funkcjonalne rozwiązanie pozwoli nam zagospodarować przestrzeń pod sufitem i udostępnić dodatkowe miejsce na biurka, szafy czy strefę przeznaczoną do zabawy.

Łóżka piętrowe są w modzie już od wielu sezonów, a projektanci decydują się na coraz ciekawsze modele. Oprócz tradycyjnych łóżek piętrowych, czyli dwóch pojedynczych łóżek z drabinką, w ofercie producentów znajdziemy także systemy mebli składające się z łóżka piętrowego, praktycznych szuflad, szafek, szaf i regałów, a niektóre modele wyposażone są również w biurko znajdujące się pod pojedynczym łóżkiem.

Projektując pokój dziecięcy lub młodzieżowy, warto rozważyć zakup praktycznego łóżka piętrowego w wersji tradycyjnej lub nowoczesnej. Takie rozwiązanie zostanie z pewnością ciepło przyjęte nie tylko przez dzieci, lecz również przez ich kolegów, którzy będą pod wrażeniem designerskiego wyposażenia wnętrza. Ciekawe propozycje nowoczesnych łóżek piętrowych znajdziesz zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych sklepach meblowych. Godne uwagi łóżka piętrowe ma w swojej ofercie sklep meblowy online Meblezet.com.